ANTISHOCK – Uprząż antystatyczna

  • Dostępność: Dostępne Dostępne  (0 szt.)
    Czas realizacji: Około 10 dni roboczych
  • szt.
  • Rabat: -260,86 zł
  • 1 043,44 zł / szt.
  • Niedostępny

Uprząż ANTISHOCK

Uprząż służy do zabezpieczania przed upadkiem z wysokości. Posiada dodatkowe elementy mocujące, nadając się do prac w dostępie linowym oraz w pozycjonowaniu roboczym.

Wszystkie elementy stalowe, również te, ze stopów lekkich pokryto tworzywem sztucznym, o antystatycznych właściwościach. Uprząż ma zastosowanie głównie w sektorach energetycznych, petrochemii i kopalniach. Uprząż ANTISHOCK ma podwójne klamry wykonane z amerykańskimi normami (ANSI, NFPA) ponieważ, ich minimalna wytrzymałość wynosi 17.8 kN.
Przednie i tylne punkty (czyli te w które można wpinać absorber energii zabezpieczający przed skutkami upadku) są zgodne z normą EN 361.
Punkty do stabilizowania pozycji pracy zgodnie z normą EN 358 ergonomicznie rozmieszczono, dlatego, ułatwiają operacje sprzętowe.

W górnej części szelek, na ramionach są też dodatkowe przeszycia. Przeznaczono je do wpięcia karabinków w sytuacji ratunkowej np. w ograniczonej przestrzeni.

Przedni punkt mocowania  dedykowany jest do wpięcia przyrządu zjazdowego. Można użyć również go do stabilizowania pozycji pracy zgodnie z normą EN 813. Miejsce na oznaczanie identyfikacyjne chowane do wnętrza pasa biodrowego.

Waga: 2110 g M/L

Norma: PN-EN 361,PN-EN 358, PN-EN 813, ANSI Z359.1, NFPA1983