FLASH INDUSTRY – Kask do prac w przemyśle

  • Dostępność: 2 szt.
    Czas realizacji: Do 2 dni roboczych
  • szt.
  • Rabat: -46,64 zł
  • 264,30 zł / szt.

Kask FLASH INDUSTRY

Kask przeznaczony do prac na wysokości. Ochrania głowę przed spadającymi przedmiotami, minimalizując prawdopodobieństwo urazu głowy. Ponieważ kask wykonany jest z materiałów takich jak polistyren i poliwęglan, dlatego zabezpiecza przed przypadkowymi przepięciami elektrycznymi. Taśma podbródkowa kasku przy udarze od 15 do 25 daN ulega rozpięciu, dlatego chroni pracownika przed uduszeniem.
Klamra z systemem bezpiecznego otwarcia zgodnie z EN 397. Kask FLASH INDUSTRY czarny jest zgodny z normą EN 397: odporny na niskie i wysokie  temperatury, boczne odkształcenia spełnia warunki izolowania od ładunków elektrycznych. Prosty i skuteczny sposób regulacji obwodu z tyłu kasku wygodnym pokrętłem. System taśm regulacyjnych umożliwia precyzyjne dopasowanie taśm bocznych i podbródkowej.

Wyprofilowane szczeliny do zamontowania słuchawek ochronnych. Małe otwory po bokach  przeznaczone do mocowania szyby ochronnej oczu. Posiada cztery uchwyty na latarkę czołową, uniwersalne, pasujące do większości latarek na rynku.

Ponieważ wewnętrzna wyściółka w pełni odpinana, dlatego można ją prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30°C (86 ° F). Wykonana z antyalergicznej materiału, komfortowego w ciepłe dni, odprowadzającego wilgoć i odpornego na zapachy.

Zestaw naklejek odblaskowych podnoszących bezpieczeństwo podczas prac po zmroku. Unikalny numer seryjny pozwala na lepszą identyfikację produktu jak i terminowe przeglądy inspekcyjne.

Waga: 455 g

Norma: PN-EN 397