PROFI WORKER 3D SPEED – Uprząż regulowana

  • Dostępność: Dostępne Dostępne  (0 szt.)
    Czas realizacji: Około 10 dni roboczych
  • szt.
  • Rabat: -243,66 zł
  • 974,63 zł / szt.
  • Niedostępny

Uprząż PROFI WORKER 3D Speed

Profesjonalna uprząż przeznaczona do zapobiegania upadkom z wysokości. Szelki mają specjalne uchwyty uprząż nadaje się pracy w ograniczonym polu. Dlatego, że posiada oznaczone punkty do wpinania można ją stosować w dostępie linowym jak i do stabilizowania pozycji pracy.

Standardowe klamry Speed umożliwiają płynną regulację i możliwość dopasowanie rozmiaru dla potrzeb użytkownika. Wygodne, szerokie wyściełanie pasa biodrowego zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort podczas pracy. Wyprofilowano szelki  w okolicy szyi by zwiększyć komfort użytkowania. Przedni i tylny punkt wpięcia dla zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, ponieważ zgodnie z normą EN 361 posiada oznaczenie „A”. Punkt do zamocowania przyrządu do zjazdu lub do stabilizacji pozycji pracy, zgodny z normą EN 813.

Uprząż PROFI WORKER 3D SPEED posiada anatomicznie wyprofilowane taśmy udowe i pas biodrowy pokryte mocną tkaniną PES, co zapewnia jej wysoką odporność na ścieranie. Elementy odblaskowe na pasie biodrowym oraz na szelkach zwiększają widoczność pracownika podczas pracy w ciemnościach. Wzmocniono konstrukcję pasa biodrowego, dlatego, żeby umożliwić wpinanie przedmiotów o wadze do 35 kg. Uchwyty narzędziowe PORTER można przymocować do specjalnych przeszyć na pasie biodrowym.

Dwa boczne punkty wpięcia do stabilizacji pozycji pracy, zgodne z normą EN 358.
Miejsce na oznaczenie identyfikacyjne w pasie biodrowym uprzęży.

Waga: 2075 g (M/L)

Norma: PN-EN 361,PN-EN 358, PN-EN 813