PROFI WORKER 3D STANDARD – Uprząż regulowana

  • Dostępność: Dostępne Dostępne  (4 szt.)
    Czas realizacji: Do 2 dni roboczych
  • szt.
  • Rabat: -182,13 zł
  • 728,50 zł / szt.

Uprząż PROFI WORKER 3D STANDARD

Profesjonalna uprząż przeznaczona do zapobiegania upadkom z wysokości i dla służb mundurowych. Z uwagi na fakt, że szelki mają specjalne uchwyty uprząż nadaje się pracy w ograniczonym polu. Dlatego, że posiada oznaczone punkty do wpinania można ją stosować w dostępie linowym jak i do stabilizowania pozycji pracy.

Standardowe klamry Easy-lock umożliwiają płynną regulację i możliwość dopasowanie rozmiaru dla potrzeb użytkownika. Super wygodne, szerokie wyściełanie pasa biodrowego zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort podczas pracy. Wyprofilowano szelki  w okolicy szyi gdyż zwiększa się komfort użytkowania. Przedni i tylny punkt wpięcia dla zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, gdyż zgodnie z normą EN 361 posiada oznaczenie „A”. Punkt do zamocowania przyrządu do zjazdu lub do stabilizacji pozycji pracy, zgodny z normą EN 813.

Uprząż PROFI WORKER 3D STANDARD BLACK posiada anatomicznie wyprofilowane taśmy udowe i pas biodrowy pokryte są mocną tkaniną PES, bo zapewnia j wysoką odporność na ścieranie.
Elementy odblaskowe na pasie biodrowym oraz na szelkach zwiększają widoczność pracownika podczas pracy w ciemnościach. Wzmocniono konstrukcję pasa biodrowego,  dlatego, żeby umożliwić wpinanie przedmiotów o wadze do 35 kg. Uchwyty narzędziowe PORTER można przymocować do specjalnych przeszyć na pasie biodrowym.

Dwa boczne punkty wpięcia do stabilizacji pozycji pracy, zgodne z normą EN 358.
Miejsce na oznaczenie identyfikacyjne.

Waga: 1777 g M/L

Norma: PN-EN 361,PN-EN 358, PN-EN 813