ROOF MASTER – Uprząż do pracy na dachu

  • Dostępność: Dostępne Dostępne  (0 szt.)
    Czas realizacji: Do 2 dni roboczych
  • szt.
  • Rabat: -199,90 zł
  • 799,60 zł / szt.
  • Niedostępny

Uprząż ROOF MASTER to lekka i w pełni regulowana kompletna uprząż. Przeznaczona do pracy na pochyłych powierzchniach i dachach. Posiada unikalny system - Motion System, który umożliwia mobilność bez względu na stosowany system asekuracji. Jest to idealne rozwiązanie do pracy na wysokościach, gdzie ważne jest precyzyjne pozycjonowanie i swoboda ruchu. Nadaje się również do dostępu linowego – uprząż można stosować z przyrządem CAM CLEAN. Po zdjęciu szelek, uprząż może pracować jako uprząż biodrowa zgodnie z EN 813.

Motion System zapewnia precyzyjne pozycjonowanie i maksymalny komfort ruchu podczas pracy. Z przodu uprzęży, składa się z czarnego pierścienia ze stopu lekkiego (EN 813), który działa jak łącznik między pasem biodrowym, pętlami na nogi i szelkami z wyściełanymi pasami naramiennymi.

Przedni pierścień D ze stopu lekkiego w kolorze czerwonym wg EN 361 w pełni wykorzystuje zalety przedniej części Motion System. Regulację pasa biodrowego i wygodę podczas zakładania uprzęży zapewniają klamry Standard po prawej stronie i Speed po lewej stronie. Boczne szlufki do pozycjonowania wg EN 358 z czerwonym przeszyciem mogą być używane maksymalnie z dwoma karabinkami. Taśmy udowe są lekkie, bardzo wygodne, ich rozmiar można łatwo regulować za pomocą stalowych klamer i elastycznych taśm. Uprząż posiada mocno wyprofilowany 3D pas biodrowy o dużej wytrzymałości. Ponieważ nie ma tu tradycyjnych pętli sprzętowych, uchwyty sprzętowe to element z tworzywa z wieloma otworami. Użytkownik może przewlec repsznur przez otwory dowolnie, w celu utworzenia pętli sprzętowej. Można wpiąć karabinki sprzętowe dla torby narzędziowej maksymalna nośność każdego otworu 10 kg.

Dodatkowo odblaskowe elementy na pasie biodrowym zwiększają widoczność w ciemnych warunkach.

Waga: 1570 g M/L

Norma: PN-EN 361,PN-EN 358, PN-EN 813